Garantija:

 1. Visai prekių kataloge staliams.lt siūlomai įrangai suteikiama 12/24 mėnesių garantija gamybos medžiagų ir surinkimo defektams, su sąlyga, kad buvo išpildytos šios sąlygos:
  1. įrengimas buvo naudojamas pagal paskirtį, vadovaujantis vartotojo instrukcijos nurodymais;
  2. įrengimas nebuvo remontuotas neįgaliotų tai atlikti ir neturinčių atitinkamos kvalifikacijos asmenų;
  3. įrengimas ar atskiros dalys natūraliai susidėvėjo dėl normalios eksploatacijos.
 2. Garantijos terminas pradedamas skaičiuoti nuo PVM sąskaitos faktūros išrašymo datos. Garantija galioja tik Lietuvos Respublikos teritorijoje.
 3. Paraiškos garantiniam remontui teikiamos el. paštu parduotuve@staliams.lt. Paraiškoje turi būti nurodyta pirkimo data, sąskaitos numeris, įrengimo serijinis numeris ir gamybos metai, detalus problemos aprašymas, jei yra galimybė ir pažeidimo vietos nuotrauka. Būtina nurodyti kontaktinį pareiškėjo telefono numerį, bei elektroninio pašto adresą.
 4. Atsižvelgiant į serviso tarnybos galimybes, pareiškėjas bus informuotas apie galimą problemos sprendimo laiką.
 5. Garantinis remontas, priklausomai nuo gedimo, gali būti atliekamas įrengimo eksploatacijos vietoje arba įrengimas pristatomas į garantinį servisą Kaune.
 6. Prekių katalogas staliams.lt nekompensuoja įrengimo prastovos laiko. Garantinis laikotarpis pratęsiamas tiek, kiek laiko staklės arba įrankis yra garantiniame remonte.
 7. Garantija negalioja kai:
  1. įrengimas sugedo nes buvo naudojamas ne pagal paskirtį, nesilaikant vartotojo instrukcijos nurodymų, buvo netinkamai sandėliuojamas, dėl per daug uždelstos informacijos apie gedimą, nepriežiūros, netinkamo arba blogai atlikto konservavimo bei netinkamų konservavimui medžiagų panaudojimo;
  2. įrengimas sugedo dėl mechaninių, cheminių, terminių pažeidimų atsiradusių išorinių jėgų ir veiksnių įtakoje;
  3. įrengimas sugedo dėl netinkamų dalių bei papildomos įrangos sumontavimo;
  4. įrengimas sugedo dėl anksčiau atsiradusių ir laiku nepašalintų pažeidimų.
 8. Visi įrengimo garantiniu laikotarpiu neįgaliotų asmenų atlikti remonto darbai panaikina bet kokius prekių katalogo staliams.lt garantinius įsipareigojimus. Garantija nebegalioja jei be raštiško serviso tarnybos sutikimo, įrengimas buvo savarankiškai remontuojamas, perdirbamas atlikti funkcijas kurioms nėra skirtas, bei atliekami konstrukciniai pakeitimai, turintys įtakos įrengimo veikimui.

Aptarnavimas:

Atliekame savo parduodamos įrangos garantinį ir pogarantinį aptarnavimą ir remontą. Iškilus bet kokiems įrangos eksploatavimo klausimams, serviso tarnybos atstovas gali pakonsultuoti telefonu. Reikalingą detalę galima pristatyti per siuntų tarnybą. Jei problemos negalima pašalinti konsultuojantis nuotoliniu būdu, galimas serviso techniko iškvietimas į įrengimo eksploatacijos vietą arba atvežti įrengimą į garantinį servisą Kaune.